Nabídka vzdělávacích pořadů v České filharmonii

Společnost přátel ZUŠ Vítězslava Nováka, z.s. po tříleté odmlce navazuje na tradici vzdělávacích zájezdů do České filharmonie a připravila 3 pořady, na které srdečně zve žáky školy.

V březnu 2024 se uskuteční dva výjezdy do Prahy (19. a 20.3.), třetí bude následovat v květnu (10.5.).

První a třetí pořad je určený žákům 1.-5. ročníku, pořad „S Čajkovským…“ konaný 20.března je pro žáky starší (od 13 let).

Již od této chvíle je možné se na pořady hlásit u  p.uč. Kadeřábkové.

Na zájezdy do Prahy se bude cestovat vlakem a příspěvek na jízdenku bude jediným nákladem účastníků. Vstupenku v hodnotě 200 Kč uhradí Společnost přátel ZUŠ VN. Podle zájmu účastníků může být zajištěný i odpolední program.

Česká filharmonie – náš první orchestr se již řadu let věnuje vedle své hlavní činnosti i vzdělávání dětí a mládeže. Každoročně připravuje velkou řadu vzdělávacích pořadů, workshopů a koncertů prostřednictvím kterých se snaží u mladých lidí rozvíjet jejich vztah k hudbě.

Jsme velmi rádi, že v letošním roce se můžeme těchto pořadů, o které je velmi velký zájem, opět účastnit s našimi žáky a věříme, že tuto nabídku uvítáte.

Počet vstupenek je omezený, proto doporučujeme s  rezervací dlouho neotálet.