Přihlášení k mailingu ZUŠ V. Nováka

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na dechové žesťové nástroje

1. Milí soutěžící, vážení kolegové,
  2. po třech letech se opět setkáme v naší škole při krajském kole soutěže žáků ZUŠ ve hře na žesťové dechové nástroje.
  3. Naší snahou je připravit Vám co nejlepší podmínky k soutěžení a v přípravách jsme se snažili nic nezanedbat. Bohužel v současné chvíli neznáme výši poskytnuté dotace, tak jsme nuceni některé záležitosti řešit jinak než obvykle.
  4. Věříme, že i přes tyto drobné obtíže ve spolupráci s Vámi proběhne krajské kolo bez potíží a ke spokojenosti všech.
  5. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

1. Místo konání
  2. Soutěž proběhne v hudebním sále ZUŠ V.Nováka Jindřichův Hradec v Janderově ulici 165/II.- mapa.
  3. Všichni účastníci (soutěžící, korepetitoři a pedagogové) jsou povinni se zaprezentovat v kanceláři školy.
  4. V soutěžním sále je k dispozici křídlo August Förster naladěné na 441-2 Hz.
  5. Soutěžícím z jednotlivých ZUŠ  budou k rozehrávání přiděleny učebny s klavírem nebo klavinovou.
  6. Bezpečnost a ochranu zdraví žáků zajišťuje v plném rozsahu vysílající škola, pokud se se zákonným zástupcem nedohodne jinak.

1.
  2. Stravování
  3. Organizátor zajišťuje pitný režim (voda, čaj, šťáva).
  4. Dva pověřeni pedagogové z každé školy a všichni soutěžící obdrží stravenku v hodnotě 60 Kč.
  5. Kávu bude možné obdržet na požádání za  poplatek 10 Kč.

1. Doprava
  2. Dopravu si organizuje každá škola samostatně. Dle finančních možností se pokusíme přispět na dopravu formou příspěvku kalkulovaného dle ceny jízdného veřejným hromadným prostředkem z IDOSu. Jízdenky nebudeme proplácet!. Příspěvek bude kalkulován až v polovině dubna, kdy bude jasná výše přidělené dotace z grantu JčK a bude zaslán na účet škol..

1. Harmonogram soutěže, rozopis soutěžících a sestavení poroty najdete v přiložených souborech.
  2. Upozorňujeme, že časy jsou pouze orientační a soutěžící musí být připraveni v dostatečném časovém předstihu.
  3. Pořadí soutěžících platí podle uvedeného rozpisu.
  4. Startovné nevybíráme!

1. Všem soutěžícím přejeme povedené výkony a těšíme se na setkání s Vámi.

05.05.2018 10:00

9. ročník Jindřichohradecké akordeonové přehlídky

Srdečně Vás zveme do KD Střelnice na tradiční Jindřichohradeckou akordeonovou přehlídky